جهت استعلام قیمت کلیک کنید 09122250013

بهترین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی در کردان

فهرست مطالب

حفاظ شاخ گوزنی در کردان

تاریخچه حفاظ شاخ گوزنی برمی‌گردد به مردم روسیه که جز اولین مردمانی بودند که از حفاظ شاخ گوزنی جهت برقراری امنیت در خانه‌هایشان استفاده کردند. و و سپس بعد از مدتی استفاده از این نوع حفاظ شاخه گوزنی در تمام دنیا گسترش پیدا کرد.  در ابتدا قبل از اینکه استفاده از حفاظ شاخ گوزنی از کشور روسیه وارد اکشور عزیزمان ایران شود، برخی از  مناطقی کوهستانی در غرب کشور بسیاری از مردمانمان با این نوع روش آشنا بودند .

مردمان ‌های شمال غربی کشورمان با استفاده از شاخه‌های خشک شده درخت و نصب کردن آن به صورت شاخ گوزن از گزند انواع حیوانات در امان بودند. اما استفاده کردن از شاخ های خشک شده  درختان در تمامی شرایط امکان‌پذیر نبود. و در دسترس نبودند.

به همین دلیل به هنگام وارد شدن این نوع از حافظ شاخ گوزنی به کشسورمان با استفاده از استقبال زیاد خیلی از مردم مواج شد.  استفاده از این نوع از حفاظ‌ها امروزه در ساختمان‌های مختلف گسترش پیدا کرده است و همین امر شاهد گسترش امنیت بسیار بالا در ساختمان ها و ویلا شده اند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظ شاخ گوزنی از نوع حفاظ‌های فلزی است که شکل و طراحی آن شبیه به شاخه‌های درخت گوزن است. این نوع حفاظ به صورت پانل‌هایی ساخته می‌شود. که شاخه‌های طبیعی را تقلید می‌کنند. این حفاظ‌ها برای تزیین و حفاظت از فضای باز مانند باغ، حیاط و فضای سبز استفاده می‌شوند.

شاخه های حفاظ شاخ گوزنی  در کردان این اطمینان را ایجاد می کند  که اگر  فردی در محل کار و یا زندگی اش نباشد، امکان ورود سارقین را به حداقل خواهد رساند. این حفاظ ها در واقع مورد تایید نیروی انتظامی در کشورعزیزمان ایران می باشند که مهر تاییدی بر بالا بودن امنیت بالا دراین محصول می باشد.  امروز در بر روی دیوارهای زیادی از ساختمان های امنیتی و یا نظامی نیز از این گونه حفاظ های شخ گوزنی نیز استفاده می شود. حفاظ های شاخ گوزنی در کردان معمولاً با جوش co۲ جوشکاری شده که همین موضوع سبب شده که امقاومت بالایی داشته باشند و شما می توانید با توجه نمای های مختلف هر ساختمانی آنها را در به رنگ دلخواه خود تهیه نمایید. این نوع حفاظ ها شاخ گوزنی در کردان نیازمند نگهداری خیلی خاصی نمی باشند، و می­توان سالیان سال با اطمینان  و خیالی آسوده از آنها استفاده کرد به طور کلی می‌توان گفت که حفاظ های شاخ گوزنی یا فلفل حفاظ فلزی روی دیوار است که راه عبور سارقین را می تواند به داخل ساختمان شما را ببندد.

چه عواملی در قیمت شاخ گوزنی در کردان تاثیردارد؟

1.جنس مصرفی: استفاده از مواد باکیفیت و مقاوم برای ساخت شاخ گوزنی در کردان می‌تواند قیمت را افزایش دهد. مثلاً استفاده از فلزات گالوانیزه و ضد زنگ قیمت را بالا می‌برد.

2.ابعاد و اندازه: بزرگی و کوچکی شاخ گوزنی نیز در کردان تاثیرگذار است. شاخه‌های بزرگتر و پهن‌تر قیمت بالاتری دارند.

  1. طرح و طراحی: طرح و طراحی شاخ گوزنی در کردان نیز بر قیمت تأثیر می‌گذارد. طرح‌های منحصر به فرد و خلاقانه معمولاً قیمت بالاتری دارند.
  2. تعداد و تنوع شاخه‌ها: تعداد شاخه‌ها و تنوع آن‌ها نیز در قیمت تأثیرگذار است. شاخه‌های بیشتر و متنوع‌تر قیمت بیشتری دارند.
  3. هزینه تولید: هزینه تولید شاخ گوزنی در کردان نیز در قیمت نهایی تأثیرگذار است. هزینه‌های مربوط به مواد اولیه، تولید و نصب ممکن است قیمت را بالا ببرد.
  4. بازار و رقابت: شرایط بازار و وجود رقابت نیز بر قیمت تأثیرگذار است. در بازارهای رقابتی، قیمت ممکن است به دلیل رقابت کاهش یابد.
  5. نوع و کیفیت پوشش: شاخ گوزنی در کردان معمولاً با رنگ‌های مختلف و پوشش‌های متنوعی عرضه می‌شود. نوع و کیفیت پوشش نیز قیمت را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

8.هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل شاخ گوزنی نیز ممکن است در قیمت تأثیرگذار باشد، به ویژه اگر محل تولید و محل استفاده از همدیگر دور باشند.

انواع حفاظ شاخ گوزنی در کردان کدامند؟

مدل‌های مختلف شاخ گوزنی در کردان عبارتند از:

1.شاخ گوزنی ساده در کردان : که شامل یک شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شود.

2.شاخ گوزنی دوشاخه در کردان: که شامل دو شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شوند و از بالای آن‌ها یک پرچم برافراشته می‌شود.

 

  1. شاخ گوزنی سه‌شاخه در کردان: که شامل سه شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شوند و از بالای آن‌ها سه پرچم برافراشته می‌شود.
  2. شاخ گوزنی چهارشاخه در کردان: که شامل چهار شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شوند و از بالای آن‌ها چهار پرچم برافراشته می‌شود.

5.شاخ گوزنی پنج شاخه در کردان: که شامل پنج شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شوند و از بالای آن‌ها پنج پرچم برافراشته می‌شود.

6.شاخ گوزنی شش شاخه در کردان: که شامل شش شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شوند و از بالای آن‌ها شش پرچم برافراشته می‌شود.

  1. حفاظ شاخ گوزنی آبشاری در کردان:حفاظ شاخ گوزنی یک نوع حفاظ است که به صورت شاخ های گوزنی در سطح زمین نصب می شوند و از بالای آن به صورت آبشار سقوط می کند. این نوع حفاظ معمولا در فضاهای باز و باغ ها استفاده می شود و دارای زیبایی چم نوازی است
  2. 8. حفاظ شاخ گوزنی بوته ای در کردان: حفاظ شاخ گوزنی بوته ای باعث به وجود آمدن ایمنی و امنیت بسیار بالایی در ساختمان هاو ویلاهای.. شما فراهم می کند با توجه به شکل ظاهری که دارد شبیه به بوته هایی درهم‌تنیده که در بیابان وجود دارد و هرچقدر که تراکم در شاخه‌های حفاظ شاخ گوزنی در کردان ا بیشتر باشد معمولاً باعث امنیت بسیار بالایی در آن می شود.

وجود مدل‌های دیگری نیز ممکن است وابسته به طراحی و خلاقیت سازنده باشد.

 

بازدیدها: 0

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *